Członkowie

Uniwersytet WSP Merito Poznań

Siedziba ul. Powstańców Wielkopolskich 5, 61-895 Poznań
Rok założenia 1994
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym - licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Uprawnienia doktorskie w dyscyplinie ekonomia.
Opis działalności W ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na którą składają się: Wydział Finansów i Zarządzania w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie oraz Wydział Ekonomiczny w Szczecinie znajdują się wszystkie rodzaje studiów, szkolenia oraz studia MBA. WSB w Poznaniu współpracuje z wykładowcami szkół wyższych z całej Polski, korzystając jednocześnie z wiedzy i doświadczenia wykładowców zagranicznych. Grono pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni tworzy około 400 nauczycieli akademickich na wydziałach w całej Polsce. Dostęp do najświeższych danych rynkowych, prognozowanie trendów oraz tworzenie programów studiów możliwe jest dzięki działaniu Kierunkowych Rad Programowych, w skład których wchodzą przedstawiciele firm i instytucji związanych z daną branżą. WSB w Poznaniu od lat plasuje się jako lider rankingu Perspektywy wśród uczelni niepublicznych w Wielkopolsce. Potwierdzeniem jakości studiów na kierunkach biznesowych WSB w Poznaniu jest międzynarodowa akredytacja International Accreditation Council for Business Education.
Osoba reprezentująca w PUE Maciej Kolasiński, przedstawiciel Założyciela uczelni, Wiceprezes Zarządu TEB Akademia
Kontakt tel: +48 602 173338, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj