Członkowie

Uniwersytet WSB Merito Wrocław

Siedziba ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław
Rok założenia 1998
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym - licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Uprawnienia doktorskie w dyscyplinie ekonomia.
Opis działalności Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od ponad 20 lat z powodzeniem kształci wysokiej klasy specjalistów i menedżerów. Uczelnię tworzą dwa wydziały: Wydział Finansów i Zarządzania we Wrocławiu oraz Wydział Ekonomiczny w Opolu. WSB we Wrocławiu jest uczelnią akademicką, największą niepubliczną uczelnią na Dolnym Śląsku. W ofercie znajdują się studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe oraz studia MBA. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Dzięki aktywnej współpracy ze środowiskiem biznesowym jest ważnym uczestnikiem życia gospodarczego Wrocławia i regionu. Jej strategicznym partnerem międzynarodowym jest Franklin University z USA.
Osoba reprezentująca w PUE Maciej Kolasiński, przedstawiciel Założyciela uczelni, Wiceprezes Zarządu TEB Akademia
Kontakt tel: +48 602 173 338, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj