Członkowie

Wyższa Szkoła Humanitas

Siedziba ul. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec
Rok założenia 1997
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym - inżynierskim, licencjackim, magisterskim i doktorskim.
Opis działalności Wyższa Szkoła Humanitas to ponad 25 lat tradycji kształcenia. WSH była pierwszą niepubliczną szkołą wyższą w Sosnowcu i drugą w Zagłębiu. Humanitas to 11 kierunków kształcenia, wiele specjalności, bogata oferta studiów podyplomowych, seminarium doktorskie, dwa kierunki studiów MBA oraz studia LLM. W ramach uczelni funkcjonują 2 filie zagraniczne w Czechach - we Vsetinie, gdzie realizowane są studia I i II stopnia na kierunku psychologia oraz w Pradze, gdzie realizowane są jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. Od roku akademickiego 2021/2022 dwa kierunki studiów jednolitych magisterskich – prawo oraz psychologia są prowadzone również w nowej filii w Gliwicach. W 2022 r. Wyższa Szkoła Humanitas uzyskała uprawnienia akademickie.
Osoba reprezentująca w PUE dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH, osoba w zastępstwie Ewa Kraus Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych
Kontakt tel.: 32 363 12 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj