Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Siedziba ul. Harcerzy Września nr 3, 40-659 Katowice
Rok założenia 1991
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym - licencjackim, magisterskim i doktorskim.
Opis działalności Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego jest najstarszą uczelnią niepubliczną w woj. śląskim. Została założona w 1991 roku na bazie osobowej i materialnej Górnośląskiego Prywatnego College’u Ekonomicznego i od tego czasu Uczelnia stale rozwija swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do potrzeb rynku pracy. W aktualnej ofercie edukacyjnej GWSH znajduje się obecnie 13 kierunków studiów I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie, a także ponad 60 kierunków studiów podyplomowych. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, GWSH wzbogaciła swoją ofertę edukacyjną o studia MBA (Master of Business Administration). Prowadzone już od 2006 roku Seminarium Doktorskie, umożliwia kształcenie na studiach trzeciego stopnia w dyscyplinie zarządzanie i jakość.
Osoba reprezentująca w PUE Rektor Dr hab. Krzysztof Szaflarski, prof. GWSH
Kontakt tel: +48 32 35 70 539, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.