Członkowie

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

Siedziba ul. Pandy 13, 02-202 Warszawa
Rok założenia 1993
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym – licencjackim i magisterskim uzupełniającym. Ważną częścią oferty edukacyjnej są studia podyplomowe oraz szkolenia i kursy.
Opis działalności Zajęcia i wykłady odbywają się na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie, Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach, Wydziale Zamiejscowym w Lublinie, Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie i w Międzywydziałowym Instytucie Naukowo-Dydaktycznym w Człuchowie. Wykładowcami uczelni są przede wszystkim pedagodzy oraz eksperci z zakresu polityki społecznej i pracy socjalnej. Studia prowadzone są w języku polskim na kierunkach: pedagogika, praca socjalna i polityka społeczna. W procesie nauczania wykorzystywane są metody i techniki e-learningowe. Od 2007 r. uczelnia skutecznie pozyskuje fundusze unijne na projekty edukacyjne i rozwojowe.
Osoba reprezentująca w PUE Rektor Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie prof. dr hab. Julian Auleytner
Kontakt tel: +48 22 823 66 23 wew. 105, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj