Członkowie

Uniwersytet WSB Merito Gdańsk

Siedziba al. Grunwaldzka 238A, 80-266 Gdańsk
Rok założenia 1998
Działalność Kształcenie na poziomie wyższym - licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Uprawnienia doktorskie w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.
Opis działalności Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku tworzą dwa wydziały: Wydział Finansów i Zarządzania w Gdańsku oraz Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni. W ofercie uczelni znajdują się wszystkie rodzaje studiów, szkolenia oraz studia MBA. Grono pracowników naukowo-dydaktycznych WSB to obecnie 130 nauczycieli akademickich. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku działa nieprzerwanie od 21 lat i jest największą uczelnią niepubliczną w województwie pomorskim. Poprzez nieustanną obserwację lokalnego rynku pracy oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami świata biznesu, zarówno wzbogaca ofertę o praktyczne aspekty, jak i na bieżąco ją modyfikuje. Wspólnym mianownikiem dla całej oferty edukacyjnej WSB jest aspekt praktyczny i silna współpraca z pracodawcami. Siatki programowe oceniają przedstawiciele powołanej Rady Przedsiębiorczości, składającej się przede wszystkim z pracodawców pomorskich firm. Dodatkowo WSB jako jedyna uczelnia na Pomorzu, a także nieliczna w kraju, ma podpisane porozumienia o kształceniu dualnym.
Osoba reprezentująca w PUE Kanclerz Emilia Michalska
Kontakt tel: +48 58 522 77 00, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj